Honey
Regular price
$7.50
Regular price
Sale price
$7.50
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
In squeezable container. Available in 1 lbs, 2 lbs, 3 lbs, and 1 Gallon.
Jar exchange:
Get further discount on 1 gallon honey by using reusable jars.
Bring 4 legitimate canning jars with lids and we will sell you 4 full canning jars for $65.00.
If you have a 1 gallon jar, we can fill that when you get here. Appointments will be required for fill-on-demand. Or you can drop off container(s) for later pick-up.






